Podložka na cvičení pilates

Cvičení pilates charakterizuje řízený, přesný a plynulý pohyb ze středu těla, doprovázený správným dýcháním. Na počátku 20. století ho vyvinul a propracoval Joseph Pilates v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických.

V Praze se každoročně koná Pilates Clinic Festival, sportovní akce pro širokou veřejnost. Účastníci si na ní mohou vyzkoušet různé typy pilates lekcí, pomůcek a jednotlivé stupně náročnosti pod vedením odborníků. Kromě pohodlného sportovního oblečení je pro takovou akci i následné domácí cvičení vyžadována už jen kvalitní fitness podložka. 

Podle žebříčku nejprodávanějších typů z e-shopu představuje dobrý poměr mezi kvalitou a cenou například podložka inSPORTline Eva. Je měkká, neklouzavá, tepelně izolující, s dostatečnou délkou 173 centimetrů. Dokáže perfektně utlumit nárazy a hluk. Uživatelé se shodují, že šikovná podložka dělá každé cvičení v sále, posilovně nebo doma mnohem příjemnější.

Novinky

Nejoblíbenější cvičení pro ženy

Pro mnoho čtenářek to bude pouze opakováním, pro řadu z vás inspirací. Jaká cvičení doporučují fitness trenérky ženám?


Nejprodávanější podložky na cvičení

Fitness e-shop se s námi podělil o nejprodávanější zboží z kategorie podložek na cvičení, jógu, nebo pilates.


Chytrá podložka Flowin

Cvičení je Flowin podložce je založené na přirozených a plynulých pohybech na kluzké podložce. Původně pochází ze Švédska a  my jsme jej pro vás vyzkoušeli.