Chytrá podložka Flowin

Cvičení je Flowin podložce je založené na přirozených a plynulých pohybech na kluzké podložce. Původně pochází ze Švédska a  my jsme jej pro vás vyzkoušeli.

Flowin je velmi jednoduché, ale nesmírně účinné cvičení nejen pro ženy. Využíváte při něm jen své tělo a samozřejmě kluzkou podložku, která vám pomůže k vyšší efektivitě cvičení. Právě efektivita cvičení byla u vzniku podložky, kterou vynalezli původně pro potřeby švédských desetibojařů. A jak víme, desetiboj je nejkomplexnější atletická disciplína, při které dostává zabrat celé tělo.

Perfektní je na posílení hlubokého stabilizačního systému, jinak také hlubokých (core) svalů. Při cvičení na Flowin také zpevníte celé tělo a zvýšíte celkovou výkonnost. 

Existuje více než 300 cviků, které mají za úkol posílit střed těla, svaly upínající se na pánev a obratle. Mělo by stačit asi 20 minut denně pro posílení vnitřního svalového systému. Podívejte na krátké video s cviky na podložce Flowin.

Vhodná je také pro maminky po porodu a ve stáří jako ochrana před osteoporózou a stabilizaci kloubů. 

Flowin revoluční podložku koupíte za cca 4 500 Kč. A nákup se vyplatí, aspoň podle recenzí:
„S tímhle produktem jsem cvičila už 6 měsícu, a tak mě to zaujalo a bavilo, že jsem si to musela prostě pořídit domu abych se udržovala v kondici....Úžasná věc všem doporučuji...“

Další využití Flowin podložky

  • při rehabilitacích
  • při fyzioterapii
  • po úrazech
  • na odbourání svalových dysbalancí způsobených jednostranným zatížením
  • k redukci hmotnosti
  • pro správné držení těla
  • jako prevence proti bolestem zad
  • zlepšuje kvalitu dýchání

Novinka - Flowin Sport

Novou verzí je rolovatelná deska se sadou malých podložek označená jako Sport. Rolovatelná deska Flowin Sport je cvičební nástroj, který je složen z desky (tréninková plocha) a sady malých podložek pod ruce, nohy, kolena a lokty. Celá sada je dodávána včetně cestovního obalu pro snadný transport.

Novinky

Nejoblíbenější cvičení pro ženy

Pro mnoho čtenářek to bude pouze opakováním, pro řadu z vás inspirací. Jaká cvičení doporučují fitness trenérky ženám?


Nejprodávanější podložky na cvičení

Fitness e-shop se s námi podělil o nejprodávanější zboží z kategorie podložek na cvičení, jógu, nebo pilates.


Chytrá podložka Flowin

Cvičení je Flowin podložce je založené na přirozených a plynulých pohybech na kluzké podložce. Původně pochází ze Švédska a  my jsme jej pro vás vyzkoušeli.