Nejprodávanější podložky na cvičení

Fitness e-shop se s námi podělil o nejprodávanější zboží z kategorie podložek na cvičení, jógu, nebo pilates.

Podložky na cvičení patří mezi nejoblíbenější doplňky fitness. Různé karimatky, nebo speciální podložky na jógu a další cvičení se díky své ceně prodávají bez nadsázky každou hodinu.

1. Jóga podložka inSPORTline Spirit

Jóga podložka Spirit

Podložka na jógu i jiná cvičení, výběr ze čtyř barev. Zákaznicím se líbí orientální styl a kvalitní zpracování podložky. Je snadnou omyvatelná a měkká, komfortní na cvičení jógy, pilates apod. Rozměry 172 x 61 cm a tloušťka 3 mm. Je vyrobena z měkčeného PVC. Je velmi lehká a jednoduše ji smotáte do malého válce. 

2. Karimatka inSPORTline Yoga 173x60x0,5 cm

Za stejnou cenu necelých 300 korun koupíte dlouhodobě oblíbenou karimatku Yoga. Jak už název napovídá, je určena pro jógu a podobná cvičení. Je oblíbená i u mužů, jak na srovnávači zboží potvrdil pan Jan:
„Tuhle podložku jsem si vyzkoušel na fyzioterapii a musím ji doporučit - na cvičení je super, je ideálně měkká/tvrdá, neklouže a je dostatečně velká.“

I ostatní zákazníci si pochvalují měkkost podložky, dobře drží na zemi a neklouže. Je k dostání rovnou v pěti barevných variantách, rozměry jsou podobné jako u Spiritu, je pouze tlustší o 2 mm. 

3.  Gymnastická podložka na aerobic 90 x 50 cm

Ještě silnější (8 mm) je jednoduchá a velmi levná podložka na aerobic, kterou koupíte za méně než 100 korun. Cvičební podložka je vyrobena z velice lehkého polyethylenového materiálu, který je zdravotně nezávadný. 

Perfektně tlumí nárazy a hluk, je tedy vhodná i pro intenzivní domácí cvičení.

A kterou podložku si vyberte vy?

Novinky

Nejoblíbenější cvičení pro ženy

Pro mnoho čtenářek to bude pouze opakováním, pro řadu z vás inspirací. Jaká cvičení doporučují fitness trenérky ženám?


Nejprodávanější podložky na cvičení

Fitness e-shop se s námi podělil o nejprodávanější zboží z kategorie podložek na cvičení, jógu, nebo pilates.


Chytrá podložka Flowin

Cvičení je Flowin podložce je založené na přirozených a plynulých pohybech na kluzké podložce. Původně pochází ze Švédska a  my jsme jej pro vás vyzkoušeli.